BİZ…

KARAVAN SAHİBİ OLARAK KONUYA FARKLI NOKTADAN BAKMAYA BAŞLADIK!

Medya Dünyasından Karavan Hayatına geçiş yaptık, yeni hayatımızı ; sayahat izlenimlerimizi ve değerlendirmelerimizi Karavan Hayat’ta paylaşıyoruz.

YAKLAŞIMLARIMIZ

HAYATI ERTELEMEYİN, GEZİN, GÖRÜN, YAŞAYIN, PAYLAŞIN !

Bu sloganla yola çıktık. Biliyoruz ki bu Blog’u okuyan sizlerin de hayalinde Seyahat, Kamp ya da Karavan hayatı var. Sizin de hayaliniz Karavan sahibi olmak! Bu yolda ilerlemek için sizleri cesaretlendirmeye yönelik ipuçlarını burada paylaşıyoruz… Karavan hayatına giriş yaparken bir eksikliği fark ettik; “BİLGİ PAYLAŞIMI”

Şimdi biz, bilgi ve deneyimlerimizi paylaşarak sizlere yol göstermeye çalışacağız.

Böyle bir oluşuma ihtiyaç olduğunu düşünerek bu blog’u hayata geçirdik. Ülkemizdeki karavan sayısı, Batı’ya oranladığımızda çok çok az. Avrupa’da 6 Milyon, Türkiye’de ise 6 bin civarında karavan olduğu söyleniyor! Ancak karavan derneği ya da sosyal paylaşım gruplarının sayısı bu oranın tam tersine çok fazla.

Amaçlarımızdan biri de Türkiye’de Karavan Hayatı’na gönül verenleri bir araya getirmek. Ortak paydada buluşmanın hepimizin yararına olduğunu düşünüyoruz. Bu sitenin de bir araya gelmek için aracı olmasından mutluluk duyacağız.

Güven GÖKTAŞ

Hayat, sürekli öğrendiğimiz bir yolculuktur! 31 yılı TRT’de olmak üzere Medya Dünyasında geçen 35 yılın ardından hayallerimin peşinden gidip, Karavan ve Seyahatlere yöneldim. Bu site aracılığı ile deneyimlerimi paylaşıyorum.

Figen GÖKTAŞ

Bir Gıda Mühendisi olsam da, TRT’de geçen yıllarımın ardından, Emeklilik ve hayatımın bu yeni bölümünü, gezilere ve yaşamın anlamını öğrenmeye ayırıyorum. Yaşadıklarımı ve gördüklerimi burada paylaşıyorum…

Sonraki adımlar…

Lütfen paylaşımlarımızı okuyun, izleyin, görüş, öneri ve eleştirilerinizi bizimle paylaşın